O nas

'Cztery krótkie słowa, które podsumowują to, co wyniosło ludzi sukcesu ponad poziom tłumu to: 'a little bit more' (troszeczkę więcej). Zrobili wszystko, czego od nich oczekiwano i troszeczkę więcej.' - Lou Vickery

Jesteśmy liderem
w branży robotyzacji

Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników czyni nas godnymi zaufania partnerami, zarówno w sprawach technicznych, jak i czysto handlowych. Rozumiemy potrzeby rynku i szybko na nie reagujemy. Każdego dnia silnie pracujemy nad usprawnianiem wszystkich procesów zachodzących w naszej firmie, co przekłada się na jakość świadczonych przez nas usług. Pamiętamy jednak o otoczeniu w jakim żyjemy - wspomagamy w miarę naszych możliwości inicjatywy społecznościowe oraz sportowe.


Tomasz Krupa

Prezes spółki

  • slide
  • slide
  • slide
  • slide

PRZYROST


0 %

Miesięczny przyrost.

KLIENCI


0

Liczba klientów którym pomogliśmy.

PROJEKTY


0

Projektów

PROTOTYPY


0

Prototypów

HISTORIA

Nasza firma istnieje od 2007 roku. Na swojej drodze sprostaliśmy wielu problemom. Dzięki temu mamy niepowtarzalne doświadczenie. Wiemy jak i wiemy co. Bogata historia naszej firmy czyni nas liderami w branży.

PARTNERSTWO

Prowadziliśmy współpracę z wieloma firmami. Począwszy od małych przedsiębiorstw zatrudniających kilkadziesiąt ludzi po ogromne międzynarodowe korporacje. Potrafimy dostosować swoje działania zarówno do małej firmy jak i dużej.

ZESPÓŁ

Jesteśmy ekspertami w tym co robimy. Możesz liczyć na naszą pomoc w każdym możliwym aspekcie dotyczącym automatyzacji. Widzieliśmy wiele i skonstruowaliśmy równie tyle.