Premiera innowacyjnego robota KR Quantec PA

Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Logistyki TAROPAK, które odbędą się w dniach od 8 do 11 października 2012 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, przy ul. Głogowskiej 14 w Poznaniu. Będzie to niepowtarzalna okazja do zapoznania się z najnowszym robotem przemysłowym paletyzującym KR QUANTEC PA.
KR QUANTEC wersja PA: nowy standard prędkości i zawartości konstrukcji. Trzy nowe roboty-paletyzatory KR-QUANTEC są szybsze i mają bardziej zwartą konstrukcję w swojej klasie. Dłuższy okres eksploatacji oraz 27 cykli na minutę ( cykl ISO: 400mm + 2000mm + 400mm dla ładunku 180kg ) czynią z nich niewątpliwie najbardziej wydajnymi robotami na rynku.


Robota będzie można zobaczyć na stanowisku nr 54, pawilon nr 3. Właśnie tam firma KUKA Robotics wraz z firmą Blumenbecker IPS Polska udowodni Państwu, że automatyzacja staje się naprawdę prosta! To tam będzie można zobaczyć niewątpliwie najbardziej wydajnego robota na rynku! Nowy standard prędkości, precyzji i zwartości konstrukcji!
Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany


Napisz komentarz


Imię

Email

Url